Special Deisgn Furniture
Room Decoration

Mimar Didem Demir, 2014 yılında dünyasına değer katan kızı “Alya” ile birlikte doğan Cupcake Baby markası; sürekliliği – dönüşebilirliği ile farklılık yaratan bebek odası tasarımlarıyla sektörde öncü olmayı hedef edinmiştir.Tasarladığı bebek odalarının ve her bir parçasının hikayesi, mimari bir anlatısının olması, Cupcake Baby markasını bir mobilya markası olmaktan çıkarmaktadır. “Tracy Hogg, Melinda Blau, Sandee E.Hathaway, Sheila Ellison, Susan Ferdinandi, Arlena Eisenberg, Aletha J. Solter gibi bebek ve hamilelik gelişim uzmanlarının bilgilendirmelerine, Montessori yöntemi kılavuzluğunu katarak işlevlendirdiği bebek odalarını yaratıcı konsept ve hikayelerle uygulamaktadır.

"Bebek odası tasarımı, bebek ve ebeveynlerin konforunu sağlıyorsa ve kullanılan her bir parçası anlamlı bir bebek  gelişim aracıysa başarılıdır."

Cupcake baby tasarımlarını beğenip, bebeklik döneminden sonra bizlere gelen müşterilerimize, çocukları için istenilen konseptlerde oda tasarımları yapmakta ve uygulamaktayız.

Cupcake Baby Erkek Oda takımı 2

Zekeriyaköy Ormanada' da Emir bebek için tasarladığımız, huzur dolu bir oda. Hoş geldin Emir bebek!

Cupcake Baby Lego Konsept Oda tasarımı

Zekeriyaköy Ormanada 'da 4 yaşındaki Aslı ve yeni doğacak erkek kardeşi için tasarladığımız lego konsept oda tasarımı. Güle güle kullansınlar...

Cupcake Baby Oda Takımı 1

Cupcake Baby Avrupa mimarisi temalı oda takımı, 0-6 yaş kullanım için uygundur. Oda takımının renkleri ve detayları değiştirilerek erkek bebeklere de uygulanmaktadır. Ev şeklinde tasarlanan yatak; kanepe, çalışma masası, bir buçuk kişilik yatağa dönüşebilmektedir. Dört kapaklı dolap tasarımının her biri bağımsız olarak kullanıma uygundur. Bu takımın bebek ve çocuk gelişimi üzerine detaylı anlatımı için Sizleri Cupcake Baby Showroom'a bekleriz.

Cupcake Baby Oda Takımı 2

Cupcake Baby Otobüs Terminali Temalı Oda Takımı, hem kız hem erkek bebekler için 0-8 yaş kullanıma uygun tasarlanmıştır. Bebeğinizin cinsine ve Sizlerin zevkine göre renk kombinleri uygulanmaktadır. Dört kapaklı olarak tasarlanan dolap, her kapak birbirinden bağımsız kullanıma uygundur. Detaylı bilgilendirme ve sunum için sizleri Cupcake Baby showrrom'a bekleriz.

Basketbol Temalı Çocuk Odası Tasarımı

Basketbol Temalı Çocuk Odası Tasarımı. İstanbul Akatlarda oturan, Lebron James ve Cleveland hayranı, 8 yaşındaki Ege Örnek için tasarlanan ve uygulanan oda takımı.

Kız Çocuk Oda Tasarımı

İstanbul Levazım' da oturan, 11 yaşındaki Nehir Çetinkaya' nın zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ve uygulanan oda takımı.

Kız Çocuk Oda Tasarımı 3

İzmir' de çiftlik evinde oturan, 5 yaşındaki Duru için, annesinin sade ve duru zevkine uygun, tasarlanan ve uygulanan oda takımı.

Kız Çocuk Oda tasarımı 2

İstanbul Etiler' de oturan, 9 yaşındaki Safir'in zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ve uygulanan oda takımı.